POLSKI PRODUCENT TWORZYW SZTUCZNYCH

 

Witamy na stronie internetowej firmy ART PLAST Sp. z o. o., polskiego producenta granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych (pierwotnych i wtórnych), krzesełek (siedzisk) stadionowych i tkanin technicznych z PP. W firmie obowiązuje system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji granulatów tworzyw sztucznych.


W Art Plast sp. z o. o. koncentrujemy się na trzech dziedzinach działalności
- produkcji granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych
- produkcji wyrobów z własnych tworzyw sztucznych
- działalności badawczo-rozwojowej

Jesteśmy firmą dynamiczną, oferującą klientom granulaty modyfikowanych tworzyw sztucznych wykonane zarówno z polimerów pierwotnych jak i z tworzyw z recyklingu, spełniające wszystkie Ich oczekiwania oraz dające gwarancje jakości.

Dzięki prowadzonym we własnym laboratorium pracom badawczym projektujemy nowe tworzywa („szyte na miarę”) na indywidualne zamówienia klientów. Specjalizujemy się w produkcji modyfikowanych tworzyw sztucznych na bazie polipropylenu PP (seria ArtPYLEN®), poliamidu PA6 i PA6.6 (ArtAMID®), politereftalanu etylenu PET (ArtPET®) i innych.

W naszej ofercie znajdują się certyfikowane krzesełka (siedziska) stadionowe ArtSEAT® produkowane ze specjalnie opracowanych w naszym laboratorium kompozycji polipropylenu PP lub poliamidu PA6. Naszą ofertę uzupełniają specjalistyczne tkaniny techniczne z PP o trwałych właściwościach antyelektrostatycznych oraz podwyższonej trudnopalności, stosowane między innymi w kopalniach węgla kamiennego .

Nasze granulaty produkujemy na specjalistycznych liniach do produkcji tworzyw sztucznych wyposażonych w grawimetryczne systemy dozujące. Dysponujemy również wtryskarkami do przetwórstwa tworzyw sztucznych o różnej sile zwarcia. Współpracujemy z polskimi Instytutami Badawczo-Rozwojowymi.

W Art Plast sp. z o. o. stosujemy system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2008.

Korespondencję prowadzimy w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

RODZAJ DZIAŁALNOŚCI:
Produkcja:
- granulatów tworzyw sztucznych
- dodatków do tworzyw
- krzesełek (siedzisk) stadionowych
- specjalistycznych tkanin z PP (tkaniny techniczne, worki i pojemniki kontenerowe typu big-bag),

Usługi w zakresie:
- compoundingu i regranulacji tworzyw sztucznych
- produkcji detali wtryskowych z tworzyw własnych i powierzonych . Posiadane przez nas wtryskarki umożliwiają produkcję kształtek technicznych od kilkunastu do 3000g

Zapoznaj się z NASZĄ OFERTĄ

 

tworzywa sztuczne producent 

tworzywa sztuczne producent

 tworzywa z recyklingu

         granulaty tworzyw sztucznych
 


PRODUKTY:PP: polipropylen z kredą, PP z kredą, PP CaCO3, polipropylen z talkiem, PP z talkiem, PP TA, polipropylen z włóknem szklanym, polipropylen wzmacniany włóknem szklanym, PP z włóknem szklanym, PP GF, polipropylen uniepalniony, polipropylen FR, PP uniepalniony, PP FR, polipropylen V-0, polipropylen V-2, PP V-0, PP V-2, PP 30GF, 15TA, PP 30TA, PP 30TD, PP 15CA PP 30CA, PA: poliamid z talkiem, PA z talkiem, PA TA, poliamid z włóknem szklanym, poliamid 6 z włóknem szklanym, PA6 z włóknem szklanym, PA GF, poliamid uniepalniony, poliamid FR, PA uniepalniony, PA FR, poliamid V-0, poliamid V-2, PA V-0, PA V-2, PA6: poliamid 6 z talkiem, PA6 z talkiem, PA6 TA, poliamid 6 z włóknem szklanym, poliamid 6 z włóknem szklanym, PA6 z włóknem szklanym, PA6 GF, poliamid 6 uniepalniony, poliamid 6 FR, PA6 uniepalniony, PA6 FR, poliamid 6 V-0, poliamid 6 V-2, PA6 V-0, PA6 V-2, PA6 30GF, PA6 50GF, PA6 30TA, PA6 30GF V-0, PA6.6: poliamid 6.6 z talkiem, PA6.6 z talkiem, PA6.6 TA, poliamid 6.6 z włóknem szklanym, poliamid 6.6 z włóknem szklanym, PA6.6 z włóknem szklanym, PA6.6 GF, poliamid 6.6 uniepalniony, poliamid 6.6 FR, PA6.6 uniepalniony, PA6.6 FR, poliamid 6.6 V-0, poliamid 6.6 V-2, PA6.6 V-0, PA6.6 V-2, PA6.6 30GF, PA6.6 50GF, PA6.6 30TA, PA6.6 30GF V-0, PET: PET z włóknem szklanym, PET GF, PET uniepalniony, PET FR, PET uniepalniony, PET V-0, PET V-0, PET V-2, PET 30GF, PET 30GF V-0, Recykling: polipropylen regranulat, polipropylen wtórny z włóknem szklanym, PP wtórny z włóknem szklanym, polipropylen z recyklingu z włóknem szklanym, PP z recyklingu z włóknem szklanym, polipropylen wtórny z talkiem, PP wtórny z talkiem, polipropylen z recyklingu z talkiem, PP z recyklingu z talkiem, poliamid regranulat, poliamid wtórny z włóknem szklanym, PA6 wtórny z włóknem szklanym, poliamid z recyklingu z włóknem szklanym, PA6 z recyklingu z włóknem szklanym, PET regranulat, PET wtórny z włóknem szklanym, PET z recyklingu z włóknem szklanym.