Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

O Firmie

Witamy na stronie internetowej Art Plast® Sp. z o. o. polskiego producenta modyfikowanych tworzyw sztucznych (kompozytów polimerowych i polimerowo-włóknistych), tkanin technicznych trwale antyelektrostatycznych i trudnopalnych oraz siedzisk stadionowych z tworzyw sztucznych.

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Art Plast® Sp. z o.o. powstała w styczniu 2006 roku. Działalność produkcyjna i rozwojowa odbywa się w Zakładzie Produkcyjnym w Poniatowej na Lubelszczyźnie. Od początku funkcjonowania specjalizujemy się w produkcji kompozytów granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych (kompozytów polimerowych). Od 2009 roku w Spółce obowiązuje system zarządzania jakością ISO 9001.

NASZE PRODUKTY

Pierwszymi produktami firmy były modyfikowane tworzywa z recyklingu producent, następnie poszerzaliśmy ofertę o tworzywa wzmacniane włóknami szklanymi na bazie PP, PA6, PA6.6. Wkrótce dopracowaliśmy się pełnej gamy modyfikowanych tworzyw sztucznych PP, PA6, PA6.6, PET.

MODYFIKOWANE TWORZYWA SZTUCZNE

Obecnie oferujemy następujące rodzaje kompozytów polimerowych i polimerowo-włóknistych:

Wykonujemy następujące modyfikacje tworzyw sztucznych:

Na zlecenie klientów dokonujemy także regranulacji i modyfikacji innych tworzyw sztucznych takich jak: polistyren PS, polistyren wysokoudarowy HIPS, polietylen LDPE, polietylen HDPE, poliwęglan PC, kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy ABS, blenda PC/ABS i innych tworzyw sztucznych.

POZOSTAŁE PRODUKTY I USŁUGI

Ponadto, oferujemy:

DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWA

Własne bogato wyposażone laboratorium pozwala na prowadzenie ciągłej kontroli jakości wyrobów oraz działalności badawczo-rozwojowej. Umożliwia to opracowywanie nowych modyfikowanych tworzyw sztucznych - kompozytów polimerowych i polimerowo włóknistych zgodnie z indywidualnymi życzeniami naszych klientów – „szycie na miarę”. W pracach tych wykorzystywane jest doświadczenie pracowników firmy w prowadzeniu prac naukowych i badawczo-rozwojowych (byli pracownicy łódzkich wyższych uczelni i ośrodków naukowych).